Camerapixo

Chciałbym wam się dziś czymś pochwalić. Chciałbym się pochwalić faktem, iż mam zaszczyt mieć swoją gelerię na portalu camerapixo. Camerapixo to internetowy magazyn fotograficzny, zrzeszający fotografów z całego świata. Preferujących różne dziedziny fotografii.

 Ta lektura was wciągnie, zahipnotyzuje wrażliwością, wyczuciem, chwilą, kolorem, uczuciem. Nie tyle polecam siebie, bo mój wkład jest znikomy. Ale polecam przejżeć wszystkie wydania Camerapixo

4 komentarze:

 1. Taka ilość wspaniałych zdjęć robi wrażenie! ja chyba dziś nie usnę:)) Gratuluję Ci własnej Galerii, znalezienia się w takim towarzystwie, to piękne, kiedy Twoja praca, zaangażowanie zostają docenione, cieszę się wraz z Tobą:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ... porwała mnie ta różnorodność zdjęć, u Ciebie światło i Twój chłopiec są bohaterami pierwszego planu i ta złocista perełka świetnie wkomponowana w całość, nie obejrzałam jeszcze wiele, ale to prawdziwa skarbnica doznań wizualnych, uczta dla oka, chciałabym to mieć w wersji papierowej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje zdjęcia to nic nie znaczące krople przy letniej burzy. Tam można utonąć wśród nadmiaru świetnych zdjęć. Polecam na desczową pogodę :)

   Usuń